×

Ak Parti Karaman İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: 03382144422

 • Birlikte Başardık!
  Karaman AK İcraatlar
 • 4. Olağan Kadın Kolları Kogresi

  Yunus Emre Konferans Salonunda gerçekleştirilen Kongremize Ak Parti Konya Milletvekili Karaman Koordinatörü Ayşe Türkmenoğlu, İl Başkanımız Nazmi Ünlü,Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan,MKYK üyesi Hediye Dalgıç ve katıldı.
  Teşkilat
 • Milli Güvenlik Kurulu toplandı

  Milli Güvenlik Kurulu (MGK) toplandı. Toplantıya Başbakan Ahmet Davutoğlu da katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • İl Kadın Kolları Kongre Daveti

  13.02.2015 Cuma Günü Kadın Kolları Kongre Daveti
  Teşkilat
 • “ÜLKEMİZİ 2023’E TAŞIYACAĞIZ”

  Ak Parti il Başkanı Nazmi Ünlü, Türkiye’yi 2023 hedeflerine taşımaya kararlı olduklarını ve 2015 seçimlerine hazır olan partilerinin güçlenerek iktidarı, anayasayı değiştirecek çoğunluğu sağlayarak geleceklerini söyledi.
  Teşkilat
 • İL YÖNETİMİ DEVİR TESLİM TÖRENİ

  Kerim Dereli Bir İlki Gerçekleştirdi.
  Teşkilat
 • Aidiyet bağı muhabbetle, aşkla kurulur

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Devletin şefkatini hissetmediği zaman halk, devletine aidiyet bağıyla bağlanmaz. Korkuyla aidiyet bağı kurulmaz, korkuyla otorite bağı kurulur. Aidiyet bağı, muhabbetle, aşkla kurulur" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • GENEL MERKEZİMİZİN ADAYI NAZMİ ÜNLÜ

  pılan istişarelerin ardından AK Parti Karaman Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Nazmi Ünlü'nün aday gösterileceğini ifade eden Dereli, "İl Başkanlığı çok güzel ama yorucu bir iş bir dönem İl Başkanlığı görevini yürüttüm. Yeniden aday olmayacağım. Dün itibariyle Sayın Başbakanımızın huzuruna dört tane birbirinden değerli arkadaşımızla beraber çıktık. Gerekli istişareler yapıldıktan sonra Sayın Başbakanımız bu gürevi bir arkadaşımıza tevdi etti. Daha önce iki dönem SKM Başkanlığı yapan ve benim İl Başkanlığı dönemimde Teşkilat Başkanlığı ve Siyasi Hukuk İşleri Başkanlığı görevini yapmış Nazmi Ünlü arkadaşımıza bu görevi bu bayrağı 28 Aralık itibariyle devredeceğiz. Ben kendisine hayırlı ve uğurlu olsun diyorum" dedi.
  Teşkilat
 • MEVCUT MERKEZ İLÇE BAŞKANIMIZ AHMET AKCA YENİDEN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

  AK Partimizin kurulduğu ilk günden bu güne partimizin bir neferi olarak başlayan siyasi hayatım, 3. Ve 4. Olağan Merkez İlçe Kongrelerimizde aldığım Merkez İlçe Yönetim Kurulu Sekreterliği ile hız kazandı. Değerli kardeşim dönemin ilçe başkanı Celalettin Güngörer Bey’in il genel meclisine seçilmesi ile Genel Merkezimiz tarafından Karaman Merkez İlçe Başkanlığına atandım. Görev aldığım bu süreçte, Allah’a şükür genel merkezimiz tarafından parmak ile gösterilen başarılara imza attık.
  Teşkilat
 • Molotofa karşı tedbir almak lazım

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "İç Güvenlik Yasası, Meclis'te. Muhalefet partilerimize bir kez daha sesleniyorum: Kendinizi 4. kattan atılan Yasin Börü'nün babasının yerine koyun'' dedi.
  Genel Başkan'dan
 • İl Başkanımız ve Merkez İlçe Başkanımızdan Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

  İl Başkanımız Kerim Dereli ve Merkez İlçe Başkanımız Ahmet Akçanın, Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı
  Teşkilat

Karaman Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan