• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET İPEK

  Başyayla

  1971 Başköy doğumluyum. İlkokulu Başköy'de bitirdim. 1982 yılında kuran kursunda okumak için Rize'ye gittim. İki yıl kuran kursunda okuyarak hafızlığı bitirdim. Daha sonra Rize İmam Hatip lisesinde tahsilime devam ettim. 1988 yılında okulu bırakıp İzmir'e gittim. Aynı yıl içerisinde Bayraklı Refah Partisi Yönetimi'nde Seçim işleri başkanlığı yaptım. Sırasıyla Refah, Fazilet partilerinde aktif görev aldım. 2001 yılında Başyayla'ya geri döndüm. 2002 yılında Başyayla'da yeni kurulan Ak Parti yönetiminde yine seçim işleri başkanlığı görevini aldım. Üç dönem yönetimde seçim işleri başkanı olarak hizmet ettim. 2010 yılında Genel Merkez tarafından Başyayla Ak Parti Başkanı olarak atandım. Üç dönemdir İlçe Başkanı olarak hizmete devam ediyorum. Esnafım, evli ve dört çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYTEKİN AYDIN

  Ermenek

  1979 ERMENEK DOĞUMLUYUM. İLK ,ORTA VE ÖNLİSANS TAHSİLİMİ ERMENEKTE TAMAMLADIM.2001 2003 YILLARI ARASINDA GÜNEYDOĞUDA VATANİ GÖREVİMİ TAMAMLADIM 2004 YILINDAN BU YANA KENDİ KURDUĞUM İŞ YERİNDE YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM 2009 YILINDA PARTİMİZİN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM 2014 YLINDA TEKRARDAN BELEDİYE MECLİSİNE GİRDİM 2014 KASIM AYI KONGRESİNDE İLÇE TEŞKİLATINDA TEŞKİLAT BAŞKANLIĞINI GÖREVİMİ YÜRÜTMEKTEYİM EVLİYİM 3 ÇOCUK BABASIYIM.SAHİBİ OLDUĞUM AYDIN ENERJİ ELEKTRİK PROJE İŞLERİ - ÜÇEM ELEKTRİK ÜRETİM LTD ŞTİ GENEL KOORDİNATÖRLÜĞÜ İŞİNİ SÜRDÜRMEKTEYİM

 • ×

  İlçe Başkanı

  HACI MEHMET IŞIK

  Kazımkarabekir

  1969 yılında kazımkarabekir'de doğdum.İlk ve orta okulu kazımkarabekir ilçesinde okudum.1989 yılında askerlık görevimi yaptım.2002 yılında akparti kurulmasıyla kurucu üye olarak göreve başladım.bu süre zarfı içinde hep teşkilatla iç içe oldum.2014 yılında ilçe başkanımızın belediye başkanı adayı olması sebebiyle ilçe başkanlığına atandım.Bir sonraki kongre tekrar aday olarak çıktım ve tekrar ilçe başkanı oldum halen ilçe başkanı olarak görevime devam ediyorum.Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN HÜSEYİN AKSU

  Ayrancı

  07.11.1959 yılında ereğli de doğdu. ilk ve orta öğrenimini ayrancı da okudu. adliyeden emekli olup 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET ÇULHACI

  Sarıveliler

  Mehmet Çulhacı siyasi faaliyetlerine, 1998 yılında Demokratik Sol Parti Sarıveliler teşkilatına üye olarak başladı. 1999 yılından sonra, Demokratik Sol Parti İlçe Başkanı olarak atandı. 2000 yılında Demokratik Sol Parti Sarıveliler ilçe Kongresinde ilçe başkanı seçildi. 2003 yılında Demokratik Sol Parti den istifa etti. Kısa bir süre Cumhuriyet Halk Partisi üyesi olan Çulhacı uzun süre siyasete ara vermiştir. 2013 yılından başlayarak Ak Parti siyasi politikalarını benimsemiş 2014 yerel seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Ak Parti saflarında aktif olarak çalışmıştır.2014 yılında Ak Partiye üye olan Çulhacı Ak Parti üyelerinin isteği doğrultusunda ilçe Başkanı adayı olmuştur.2014 yılında Ak Parti Sarıveliler İlçe Kongresinde ilçe Başkanı seçilmiştir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA ATABAY

  Merkez

  1969 YILINDA KARAMAN DA DOĞDU İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ KAZIM KARA BEKİR İLÇESİNDE LİSE ÖĞRENİMİMİ KARAMAN DA TAMAMLADI.. ASKERİ OKULDAN 1988 YILINDA MEZUN OLDUKTAN SONRA TSK DA GÖREVİ BAŞLADI. ÇEŞİTLİ İLLERDE GÖREV YAPTIKTAN SONRA 2011 YILINDA EMEKLİ OLDUM. 2013 YILINDA AKPARTİ DE MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURUL ÜYESİ OLARAK DAHA SONRA MALİ İDARİ İŞLER BAŞKANLIĞI GÖREVİ YAPTI. 2014 YILI 5 OLAĞAN KONGRE İLE TEKRAR MERKEZ İLÇE YÖNETİMİNDE GÖREV ALDI. TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI GÖREVİ, İLÇE SKM BAŞKANLIĞI, İL SKM BAŞKAN YARDIMCILIĞI,SKM PROGRAM SORUMLULU GÖREVLERİNDEN SONRA ADALET VE KALKINMA PARTİSİNİN 6NCI OLAĞAN KONGRE DE MERKEZ İLÇE BAŞKANI OLARAK SEÇİLDİ.OKUL AİLE BİRLİKLERİNDE VE SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEGÖREVLER ALDI.ÜNİVERSİTE MEZUNU, EVLİ VE İKİ ÇOCUK BABASIDIR.