• ×

  İlçe Başkanı

  ALİ BOZKURT

  Merkez

  1985 yılı Karaman doğumluyum. İlk, orta ve Lise eğitimimi Karamanda tamamladım. 2006 yılı Mayıs ayında askerlik görevimi yaptıktan sonra 2006 yılının Haziran ayı itibariyle iş hayatıma atıldım. 2016 yılında kendi işyerimi kurdum.2011 yılında Ak Partimiz bünyesinde Gençlik kollarına yönetim kurulu üyesi olarak seçildim. 2004 yılından sonra sandık kurulunda, mahalle teşkilatlarında gerek sandık kurulu başkanlığı gerekse mahalle koordinatörü olarak aktif görevler aldım. 2017 yılında Merkez ilçe yönetim kurulu üyesi olarak teşkilat görevime devam ettim. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AYTEKİN AYDIN

  Ermenek

  1979 ERMENEK DOĞUMLUYUM. İLK ,ORTA VE ÖNLİSANS TAHSİLİMİ ERMENEKTE TAMAMLADIM.2001 2003 YILLARI ARASINDA GÜNEYDOĞUDA VATANİ GÖREVİMİ TAMAMLADIM 2004 YILINDAN BU YANA KENDİ KURDUĞUM İŞ YERİNDE YÖNETİCİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM 2009 YILINDA PARTİMİZİN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNE SEÇİLDİM 2014 YLINDA TEKRARDAN BELEDİYE MECLİSİNE GİRDİM 2014 KASIM AYI KONGRESİNDE İLÇE TEŞKİLATINDA TEŞKİLAT BAŞKANLIĞINI GÖREVİMİ YÜRÜTMEKTEYİM EVLİYİM 3 ÇOCUK BABASIYIM.SAHİBİ OLDUĞUM AYDIN ENERJİ ELEKTRİK PROJE İŞLERİ - ÜÇEM ELEKTRİK ÜRETİM LTD ŞTİ GENEL KOORDİNATÖRLÜĞÜ İŞİNİ SÜRDÜRMEKTEYİM

 • ×

  İlçe Başkanı

  HACI MEHMET IŞIK

  Kazımkarabekir

  1969 yılında kazımkarabekir'de doğdum.İlk ve orta okulu kazımkarabekir ilçesinde okudum.1989 yılında askerlık görevimi yaptım.2002 yılında akparti kurulmasıyla kurucu üye olarak göreve başladım.bu süre zarfı içinde hep teşkilatla iç içe oldum.2014 yılında ilçe başkanımızın belediye başkanı adayı olması sebebiyle ilçe başkanlığına atandım.Bir sonraki kongre tekrar aday olarak çıktım ve tekrar ilçe başkanı oldum halen ilçe başkanı olarak görevime devam ediyorum.Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HASAN HÜSEYİN AKSU

  Ayrancı

  07.11.1959 yılında ereğli de doğdu. ilk ve orta öğrenimini ayrancı da okudu. adliyeden emekli olup 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET ÇULHACI

  Sarıveliler

  Mehmet Çulhacı siyasi faaliyetlerine, 1998 yılında Demokratik Sol Parti Sarıveliler teşkilatına üye olarak başladı. 1999 yılından sonra, Demokratik Sol Parti İlçe Başkanı olarak atandı. 2000 yılında Demokratik Sol Parti Sarıveliler ilçe Kongresinde ilçe başkanı seçildi. 2003 yılında Demokratik Sol Parti den istifa etti. Kısa bir süre Cumhuriyet Halk Partisi üyesi olan Çulhacı uzun süre siyasete ara vermiştir. 2013 yılından başlayarak Ak Parti siyasi politikalarını benimsemiş 2014 yerel seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Ak Parti saflarında aktif olarak çalışmıştır.2014 yılında Ak Partiye üye olan Çulhacı Ak Parti üyelerinin isteği doğrultusunda ilçe Başkanı adayı olmuştur.2014 yılında Ak Parti Sarıveliler İlçe Kongresinde ilçe Başkanı seçilmiştir.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA CANLI

  Başyayla

  1979 Ermenek doğumluyum.ilk orta ve lise tahsilimi başyaylada tamammladım. lise öğrenimimden sonra selçuk üniversitesi sos. bil. meslek yüksek okulu pazarlama bölümünü bitirdim.yüksekokul bittikten sonra 2001yılında tekrar üniversite sınavlarına hazırlanarak selçuk üniv.eğitim fak. sosyal bil. öğretmenliğini kazandım.dört yıl eğitimin ardından okulu tamamladım.2 yıl vekil öğretmenlik yaptıktan sonra askerlik hizmetini tamamladım.askerden geldikten sonra 6 yıl vekil öğretmenliğe devam ettim.2014 yılında akparti yönetim kurulu üyesi oldum.şu anda ilçe başkanlığı yapmaktayım. ayrıca meyvecilikle uğraşıyorum.