• Siyaset Akademisi Büyük Güç Türkiye Eğitim Proğramı

  15.01.2017 Tarihi İle Beraber Siyaset Akademisi Kurslarımız Başlamış Bulunmaktadır.
  Türkçe
 • ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

  AK Parti Karaman İl Başkanı Nazmi Ünlü:
  Türkçe
 • Karaman İlimiz Merkeze Bağlı Köy Ziyaretlerimiz Devam Ediyor

  Karaman İlimiz Merkeze Köy Ziyaretlerimiz Devam Ediyor, 21.12.2016 Tarihinde İlimizde Yağan Yoğun Kar Yağışına İstinaden Görüşmeler Yapıldı.
  Türkçe
 • Yardım Kampanyamızın Tırlarını Ugurladık.

  AK Parti Karaman İl Başkanımız Nazmi ÜNLÜ Yaptığı Açıklamasında;
  Türkçe
 • Aralık Ayı İl Danışma Meclis Toplantısı

  AK Parti Aralık Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Toplantı salonunda yapıldı. Divan Başkanı Av. Fatih Akpınar başkanlığındaki toplantıya, İl Başkanı Nazmi Ünlü, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Akca, İl Kadın Kolları Başkanı Ümit Gülin Göksoy, İl Gençlik Kolları Başkanı Av. Mustafa Kale, İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İlçe Belediye Başkanları, Belde Belediye Başkanları, İlçe ve Belde başkanları ve AK Parti Teşkilat mensuplarının katıldı.
  Türkçe
 • 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü

  5 Aralık 1934 ,kadınlarımız genel seçimlere katılma, Milletvekili seçme ve seçilme hakkına M.Kemal ATATÜRK sayesinde kavuştu. Devletin her kademesinde giyimi, kuşamı ve başörtüsüne karışılmadan görev yapma hakkına da Recep Tayyip ERDOĞAN sayesinde kavuştu.
  Türkçe
 • Teşkilatımızın 3 Aralık “Uluslararası Engelliler Günü” Mesajı

  Toplumsal yaşama eşit ve etkin katılım tüm bireylerin hakkıdır. Bu amaçla Özürlülerin topluma kazandırılması ve insan haklarının tam ve eşit ölçüde sağlanması amacıyla 1992 yılında Birleşmiş Milletler kararı ile 3 Aralık “Uluslararası Engelliler Günü” olarak kabul edilmiştir.
  Türkçe